MasterChef'te dün akşam kaptanlık ve ödül oyununu kim kazandı? | 2 Aralık MasterChef para ödülü oyunu

MasterChef Türkiye'de dün akşam heyecan seviyesi yüksek anlar yaşanmaya devam etti. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belirlendi. Takımların belli olmasının ardından mavi ve kırmızı takım yarışmacıları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef'te dün akşam para ödülünü kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 09:10
Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 09:10
MasterChef'te dün akşam kaptanlık ve ödül oyununu kim kazandı? | 2 Aralık MasterChef para ödülü oyunu

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de dün akşam heyecan dolu dakikalar yer aldı. Mavi takımın kaptanı olan Alican, kırmızı takımın kaptanı olarak Cemre'yi belirledi ve iki takım yarışmacıları para ödülü için mücadele etti. Peki, MasterChef'te dün akşam para ödülünü kim kazandı? İşte detaylar.

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu hafta kaptanlık oyunu için bireysel olarak mücadele eden yarışmacılar zorlu dakikalar yaşadılar. Mavi takımın kaptanlığı için en iyi çöp şişi pişirmeye çalışan yarışmacılar arasında bir isim mücadeleden galibiyetle ayrıldı ve mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. En iyi çöp şişi yaparak bu hafta mavi takımın kaptanı olan isim Alican oldu ve Alican kırmızı takımın kaptanını Cemre olarak belirledi.

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

En iyi çöp şişi yaparak kaptanlık yarışını kazanan Alican, mavi takımın kaptanı oldu ve karşısına Cemre'yi seçti. Takımlarını toplayan yarışmacılar ardından kişi başına 5 bin lira ödülü için müthiş bir mücadele verdi. Kırmızı takım ile mavi takım, ödül oyununda en iyi yemekleri yaparak mücadeleyi kazanmaya çalıştı. Müthiş mücadelenin ardından para ödülünü kazanan takım, mavi takım oldu. 

HAFTANIN TAKIMLARI BELLİ OLDU

Alican mavi takıma; Güzide'yi, Rıfat'ı, Ekin'i aldı.

Cemre ise kırmızı takıma; Yasin'i, Batuhan'ı seçti.

MASTERCHEF'TE OYLAMADA DEĞİŞİKLİK

Finale kısa süre kala MasterChef'te bazı değişikliklere gidildi. MasterChef jürisi Somer Şef bundan sonra yarışmada eleme oylaması yapılmayacağını açıkladı. Her bölümde oynanacak bir takım oyunu sonrasında kaybeden takım, bir de bireysel bir oyun daha oynayacak. Bu oyunda en kötü yemeği yapan isim direk oylama olmadan direk eleme potasına gidecek.