MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? İşte 11 Aralık MasterChef'te haftanın eleme adayları

MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? İşte 11 Aralık MasterChef'te haftanın eleme adayları
Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 09:19
Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 09:19

MasterChef Türkiye'de final yaklaşırken dokunulmazlık ve eleme oyunlarının da heyecanı artmaya devam ediyor. Dün akşam MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrasında oldukça zorlu bir bireysel eleme oyunu oynandı. Peki, MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef'te haftanın eleme adayları.

TV8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de nefes kesen anlar yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybederek, eleme oyununda kırmızı takım bir kez daha tezgah başına gitti. Ekin, Cemre ve Batuhan'ın yaptığı yemeklerin tadına bakan şefler, en iyi birinci olarak Ekin'i açıkladı. Ekin eleme potasına girmekten son anda kurtuldu. Peki, MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef'te haftanın eleme adayları

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrasında oldukça zorlu bir eleme oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları Ekin, Batuhan ve Cemre arasında büyük rekabet yaşandı. Yemeğini en iyi şekilde yapan yarışmacılar eleme adayı olmaktan kurtulurken bir yarışmacı diğerlerine göre daha zayıf kaldı ve haftanın ikinci eleme adayı oldu. Şeflerin en az beğendiği ve haftanın ikinci eleme adayı olan isim Batuhan oldu. Haftanın ilk eleme adayı ise dün oynanan oyun ile Rıfat olarak belirlenmişti.

YAPACAKLARI YEMEKLERİ BÖYLE SEÇTİLER!

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımın yarışmacıları Batuhan, Cemre ve Ekin, eleme oyununda karşı karşıya geldiler. Şefler, eleme adaylarına yapacakları yemekleri kura ile çektirdi. İki masada et ve sebze çeşitleri altı adet kapaklı yemek servis tabağında sunuldu. Kapalı olarak duran bu tabaklardan bir et ve bir sebze ile yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Bu kurada Ekin (somon ve pırasa), Batuhan (Kuzu sırtı ve bal kabağı) ve Cemre (Dana bonfile ve mantar) seçti.