MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 11.12.2019 09:24 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2019 09:24

MasterChef Türkiye'de dün akşam heyecan dolu bir eleme oyunu heyecanı yaşandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları dün akşam dokunulmazlık oyunu oynadı ve finale çok az bir zaman kala bir isim eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de dün akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu sonrasındaysa kaybeden takım finale çok az bir zaman kala eleme adayı çıkardı. Peki, MasterChef'te dün akşam eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda nefes kesen bir mücadele yer aldı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yaratıcı bir yemek yapabilmek adına mücadele verdi. Oyun esnasında zorlu anlar yaşandı ve yarışmacıları zorlayan görevler verildi. En başarılı yemeği yapan ve şeflerden dokunulmazlık alan takım kırmızı takım oldu. Böylelikle haftanın ilk dokunulmazlığını kırmızı takım kazanmış oldu.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrasında oldukça zorlu bir eleme oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları Güzide, Rıfat ve Alican arasında büyük rekabet yaşandı. Frigli bıldırcın yemeğini en iyi şekilde yapan yarışmacılar eleme adayı olmaktan kurtulurken bir yarışmacı diğerlerine göre daha zayıf kaldı ve haftanın ilk eleme adayı oldu. Şeflerin en az beğendiği ve haftanın ilk eleme adayı olan isim Rıfat oldu.