MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 13 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyunu kazananı

MasterChef Türkiye'de bu akşam heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Konya'da birçok ünlü sima ile buluşan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, önemli misafirlerine güzel yemekler yapabilmek için mücadele verdi. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 13 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyunu kazananı.

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2019 22:29
Değiştirme Tarihi: 13.12.2019 23:24

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Konya'da Aykut Kocaman ve birçok tanıdık isimle buluşan yarışmacılar, şeflere mahçup olmama adına oldukça özenli yemekler yapmaya çalıştı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 13 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyunu kazananı.

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda Konya rüzgarı esti. Tarihi ile herkesin gezip görmek istediği Konya'da bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları oldukça önemli misafirlerine hizmet etti. Zorlu yemekler pişiren 2 takım arasında bir takım daha çok beğenildi ve haftanın dokunulmazlığını kazandı. MasterChef'te en çok beğenilen ve bu akşam iyi yemeklerini çıkaran takım kırmızı takım oldu. Böylelikle mavi takımdan bir kişinin eleme adayı olması garantilenmiş oldu.