MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 10 Aralık 2019 MasterChef dokunulmazlık oyunu kazananı

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunlarının heyecanı final zamanı yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Son 6 kişi kalan yarışmacılar bu hafta oldukça zorlu bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyununda en kötü yemeği yapan takım eleme oyunu oynadı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 22:36
Değiştirme Tarihi: 10.12.2019 23:11

TV8 ekranlarının her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Güzide, Rıfat ve Alican'ın yer aldığı mavi takım, Ekin, Batuhan ve Cemre'nin yer aldığı kırmızı takıma karşı mücadele etti. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 10 Aralık MasterChef dokunulmazlık oyunu kazananı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda nefes kesen bir mücadele yer aldı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yaratıcı bir yemek yapabilmek adına mücadele verdi. Oyun esnasında zorlu anlar yaşandı ve yarışmacıları zorlayan görevler verildi. En başarılı yemeği yapan ve şeflerden dokunulmazlık alan takım kırmızı takım oldu. Böylelikle haftanın ilk dokunulmazlığını kırmızı takım kazanmış oldu.