MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Eylül MasterChef'te eleme adayları kim oldu?

MasterChef Türkiye 2020 yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerine bir kez daha heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti! MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununda bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları esnaf lokantası menüsüyle karşı karşıya geldi. Şeflerin istediği yemekleri en iyi şekilde hazırlayan iki takım arasından sadece birisi dokunulmazlığın sahibi oldu! Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Eylül MasterChef'te eleme adayları kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 23:08
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 23:18
MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Eylül MasterChef'te eleme adayları kim oldu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle ve heyecanla takip edilen yemek yarışması programı MasterChef'te bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştılar. Esnaf lokantası menüsünü hazırlayacak olan iki takım yarışmacıları da en iyi yemekleri yapıp, şeflerden tam not almaya çalıştı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Eylül MasterChef'te eleme adayları kim oldu?

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için nefesler tutuldu ve yeni takımlar ilk defa karşı karşıya geldi.

Esnaf lokantasına ait vazgeçilmez lezzetlerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi.

Böylece, dün akşamki düelloyu kazanan takım kaptanı Esra, Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başlamasına sebep oldu. 

8 Eylül Salı akşamı:

Çorbada en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Kuru Fasulyede en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Pilavda en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Vişne kompostosunda en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Pazı sarmadan en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Kuzu incik kapamada en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Sütlaçta en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım oldu.

8 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Arem'in kaptanlığındaki  Kırmızı takım oldu. Şeflerin beğenisine sunulan tabakların akabinde 4-3 skor ile takım üstünlük sağladı. Böylece, haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununa giderek eleme potası için aday vermek zorunda kaldı…

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef'in bireysel dokunulmazlık oyununda nefesler tutuldu! Somer Şefin özel lezzetlerinden biri olan ördek gözleme tarifi ise herkes tarafından merak edildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bireysel dokunulmazlık oyununda bu defa karşı karşıya gelen Mavi takımdan bir kişi dokunulmazlığı kazandı ve günün sonunda şeflerin belirlediği en iyi üç tabağın sahibi Esra, Emir, Berker oldu.

Son olarak şeflerin verdiği karar doğrultusunda en başarılı tabak Berker'inki olarak belirlendi.

Berker, haftanın ilk eleme adayı olması için Duygu'nun adını söyledi ve 8 Eylül Salı günü haftanın ilk eleme adayı Duygu oldu.

BU HAFTA KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de dün akşam yarışmacılar menemen hazırladı ve en başarılı tabak oyunun sonunda belli oldu. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray en iyi altı tabağın sahibi oldu. Ardından şefler günün birincisini; altıncı tabaktan itibaren Barbaros, Sefa, Ebru, Eray, Arem ve Esra olarak açıkladı ve böylece Mavi takımın yeni kaptanı Esra Tokelli oldu. Bu haftanın mavi takım kaptanı olan Esra, kırmızı takım kaptanı olarak karşısına yeni yarışmacı Arem Yüce'yi gösterdi.

BU HAFTANIN MAVİ VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Mavi takım: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

Kırmızı takım: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray