MasterChef'te bu hafta kim elendi? İşte 13 Aralık MasterChef'te hayallerine veda eden isim

MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayları belirlendi. Rıfat, Batuhan ve Güzide bu haftanın eleme adayları oldu. Oynanan eleme oyunu sonrasında en kötü yemeği yapan yarışmacı, yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi?

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2019 00:32
Değiştirme Tarihi: 14.12.2019 00:32
MasterChef'te bu hafta kim elendi? İşte 13 Aralık MasterChef'te hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'de heyecan finale yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Bu hafta oynanan üç dokunulmazlık oyununda da kıyasıya mücadele yaşandı. İlk dokunulmazlığı kaybeden mavi takımdan Rıfat, ikinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan Batuhan ve üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan Güzide eleme adayları oldu. Bu akşam gerçekleşen eleme oyununda 3 isim elenmemek adına en iyi yemeği pişirmeye çalıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? İşte hayallerine veda eden o isim.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta nefesleri kesen bir eleme oyunu yaşandı. Rıfat, Batuhan ve Güzide'in yer aldığı eleme oyununda şefler yarışmacılara oldukça zor bir yemek verdi. Yarışmacılar elenmemek için bu akşam en iyi Rossini yemeğini yapmaya çalıştı. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından şefler tadım işlemlerini gerçekleştirdi ve bir kişi MasterChef'e veda etti.

MasterChef Türkiye'de bu hafta en kötü yemeği yaparak elenen isim Rıfat oldu.