MasterChef'te bu hafta kim elendi? 7 Kasım MasterChef Türkiye'de elenen isim belli oldu

MasterChef Türkiye'de bu hafta kimin elendiği, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her bölümüyle ayrı heyecan yaratan MasterChef'te bu hafta eleme ve dokunulmazlık oyunlarının heyecanı yaşandı. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi?

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2019 10:04
Değiştirme Tarihi: 08.11.2019 10:04
MasterChef'te bu hafta kim elendi? 7 Kasım MasterChef Türkiye'de elenen isim belli oldu

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de dün akşam oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Güzide, Mustafa, Suna ve Eda'nın eleme adayı olarak yer aldığı bölümde 4 isim elenmemek için oldukça zor bir yemek yaptı. Mustafa ve Eda'nın son ikiye kaldığı anlarda şefler oldukça zorlandı ve bir karar vermek zorunda kaldı. İşte MasterChef'te bu hafta elenen isim.

MASTERCHEF'TE ELENEN İSİM KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de bu hafta nefesleri kesen bir eleme oyunu yaşandı. Suna, Mustafa, Güzide ve Eda'nın yer aldığı eleme oyununda şefler yarışmacılara oldukça zor bir yemek verdi. Yarışmacılar elenmemek için bu akşam en iyi ördek bıstayeea'yı yapmaya çalıştı. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından şefler tadım işlemlerini gerçekleştirdi ve 1 kişi MasterChef'e veda etti.

MasterChef Türkiye'de bu hafta en kötü yemeği yaparak elenen isim Eda oldu.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adaylarını Suna ve Mustafa olarak belirledi.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ise kırmızı takım kaybetti ve kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Batuhan, bir hafta daha MasterChef'te kalmayı garantiledi. Takım kararıyla kırmızı takımdaki eleme adayları Güzide ve Eda oldu. Böylelik haftanın eleme adayları Suna, Mustafa, Güzide ve Eda oldu.