MasterChef'te bu akşam kim elenecek? Eleme gecesinde talihsiz olay! | 29 Kasım MasterChef

MasterChef Türkiye'de bu akşam nefes kesen bir eleme heyecanı yaşanacak. Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan'ın yer aldığı eleme potasında yarışmacılar uskumru dolması yapacak ve en kötü yemeği yapan isim yarışmaya veda edecek. Öte yandan eleme gecesinde yaşanan talihsiz olay şefleri oldukça tedirgin ediyor. İşte detaylar.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2019 09:21
Değiştirme Tarihi: 29.11.2019 09:21
MasterChef'te bu akşam kim elenecek? Eleme gecesinde talihsiz olay! | 29 Kasım MasterChef

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması MasterChef'te bu akşam kritik bir eleme heyecanı yaşanacak. 4 yarışmacının yer aldığı eleme potasında yarışmacılar oldukça zorlu bir yemekle karşılaşacak. Fragmanda bir yarışmacının balığının yırtılması sonucunda şefler oldukça ikilemde kalıyor. Şeflerin bu talihsiz olayı nasıl değerlendireceği merak konusu oldu. Peki, MasterChef'te bu akşam kim elenecek? İşte fragman.

ELEME GÜNÜ BÜYÜK TALİHSİZLİK

Eleme gününü erteleyerek izleyicilerinin merak dozunu artıran MasterChef’in eleme günü olan 57. Bölüm fragmanına ise yarışmacılardan birinin yaşadığı talihsizlik damga vurdu. Uskumru dolması yapacak olan yarışmacılardan birinin balığının yarık olması jüri üyelerini endişelendirdi. Bu durumun o yarışmacının kaderini nasıl değiştireceği yeni bölümde belli olacak.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de bu hafta oynanan ikinci dokunulmazlık oyunuyla birlikte haftanın eleme adayları belli oldu. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan Rıfat ve Güzide eleme adayı olmuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden kırmızı takımdan ise eleme adayları takım oylaması sonrasında belirlendi. Kırmızı takımda haftanın eleme adayları Batuhan ve Kıvanç oldu. 

Böylelikle son 8 yarışmacının kaldığı MasterChef'te bu haftanın eleme adayları Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan oldu. Elenen isim bu akşam gerçekleşecek olan eleme oyunu sonrasında belli olacak.