MasterChef'te bu akşam eleme adayı olan Gülşah kimdir? 5 Eylül MasterChef eleme adayı Gülşah nereli?

MasterChef 2020'de bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu oynandı ve oyunu kaybeden Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık mücadelesi için bu defa karşı karşıya geldi ve yaratıcılık oyununda verilen mantardan farklı lezzetler çıkarmaya çalıştılar! Masterchef 2020'de bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Emir, Gülşah'ı eleme potasına gönderdi ve eleme adayı olarak Gülşah belirlenmiş oldu. Peki, bu haftanın 5. eleme adayı MasterChef Gülşah Suna kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2020 00:14
Değiştirme Tarihi: 06.09.2020 00:14
MasterChef'te bu akşam eleme adayı olan Gülşah kimdir? 5 Eylül MasterChef eleme adayı Gülşah nereli?

MasterChef 2020'de bu akşam bireysel performans oyununda Emir ile son ikiye kalan Gülşah, sonrasında Emir'in eleme adayı olarak gösterdiği isim oldu ve stüdyoda bu iki isim arasında gergin anlar yaşandı. Yarışmanın sıkı takipçileri ise MasterChef Gülşah'ın kim olduğunu, mesleğini ve yaşını araştırmaya başladı! Detayları sizler için derledik, Gülşah Suna kimdir? Haberimizde...

Haber ile ilgili metin girin!.

5 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ MASTERCHEF 2020'NİN 5. ELEME ADAYI GÜLŞAH SUNA KİMDİR?

10 Ekim 1992’de doğan Gülşah Suna, Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olduğunu söyleyen Gülşah Suna, tek çocuktur.

İlkokul eğitimine Hezarfen Ahmet Çelebi’de başlayıp ailesinin işi nedeniyle Kartal/Uğurmumcu’ya taşınan Gülşah, üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi’nde MYO Atçılık ve Antrenörlüğü üzerine almış; üniversiteden mezun olduktan sonra Türkiye’de belli hipodromlarda antrenörlük yapmasının ardından Pegasus Havayolları’nda 4 yıl yer işletme hostesi olarak çalışmıştır.

MasterChef’e başvurduğunda işsizlik sürecinde olduğunu söyleyen Gülşah, programa kabul edildikten sonra iş aramayı bırakıp programa hazırlandığını ifade ederken; profesyonel olarak herhangi bir aşçılık tecrübesi olmadığının altını çizmektedir.

Hobi olarak arkadaşlarına ve ailesine yemek yaptığını; ailesi hep çalıştığı için ilkokuldan bu yana mutfağa girmek zorunda kaldığını belirten Gülşah Suna, mutfak aşkını içinde taşıdığını; at binmeyi, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı, film izlemeyi çok sevdiğini söylemek ile birikte, yüksek ses ile ciddi kavgaların en büyük fobisi olduğunu belirtmektedir.