Masterchef Suna, bu yılki MasterChef Türkiye favorisini açıkladı!

MasterChef Türkiye yarışmasıyla ünlenen Suna Aydın, önceki gün Nişantaşı City's çıkışı objektiflere takıldı ve bu seneki MasterChef favorisini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2020 20:34
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 22:00
Masterchef Suna, bu yılki MasterChef Türkiye favorisini açıkladı!

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasını heyecanla takip ettiğini söyleyen Aydın, Masterchef Türkiye yarışmasındaki şampiyonluk favorisinin Sefa isimli yarışmacı olduğunu açıkladı. Geçen yıl yarışmada kendine has tavrıyla dikkatleri üzerine çeken Suna Aydın, "All Star Masterchef yarışmasını bekliyorum" ifadelerini kullandı.

MASTERCHEF SUNA KİMDİR?

Suna Aydın, 10 Ekim 1986 tarihinde İskenderun'da dünyaya geldi. 1Mutfak sanatlari akademisinde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu iyi bir dereceyle tamamladıktan sonra sektore atıldı ve en iyi işletmecilerde çalışma fırsatı buldu. Mesleği iyi öğrenmek ve pekiştirmek adına kebapçı, balıkçı, Türk mutfağı, dünya mutfağı gibi çeşitli restoranlarda şef, koordinatorluk, danışmanlık gibi görevlerde bulunduç. Kendine ait modern Türk ve Anadolu mutfağı konseptli bir restoranı var. 10 yaşında Batın adında 1 oğlu olan Suna Aydın, aynı zamanda ailesine ait işletmelerinde menü danışmanlıklarını halen yapmaktadır. (Snob Magazin)