MasterChef Serhat kimdir? MasterChef Türkiye 2020 Serhat Doğramacı kaç yaşında, nereli?

MasterChef Serhat kimdir merak ediliyor. MasterChef Türkiye 2020 elemelerinde çok kolay şampiyon olacağım sözleri ile dikkat çeken Serhat Doğramacı, final haftasına kalmayı başardı. Yarışmaya katılmaya hikayesiyle de dikkat çeken MasterChef Serhat, bu akşam finalist olma mücadelesi verecek. Peki, MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Serhat Doğramacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 28.12.2020 18:22
Değiştirme Tarihi: 28.12.2020 18:22
MasterChef Serhat kimdir? MasterChef Türkiye 2020 Serhat Doğramacı kaç yaşında, nereli?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de final haftasına kalmayı başaran üç yarışmacıdan biri de Serhat Doğramacı oldu. MasterChef 2020 elemelerinde Serhat “Çok kolay bir şekilde şampiyon olacağım” demiş ve bu sözleri ile dikkat çekmişti. Nefeslerin tutulduğu MasterChef yeni bölümde Serhat ilk finalist olmak için iki rakibiyle mücadele edecek. Peki, MasterChef Serhat kimdir? İşte 23 yaşındaki yarışmacı hakkındaki merak edilenler…

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Serhat Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.

SERHAT MASTERCHEF'E NASIL KATILDI?

MasterChef Türkiye'nin bu akşam ekrana gelen eleme gecesi öncesinde Mehmet şef, Serhat'ın yarışmaya nasıl katıldığını açıkladı. Mehmet şef, ilginç bir hikaye diyerek başladığı olayda kadroların dolduğu bir zamanda gelen Serhat'ın azmini anlattı. MasterChef Serhat, bu sene pandemi nedeniyle videolu olarak yapılan başvurusunu yapmış fakat geri dönüş gelmeyince yarışmacının iptal olduğunu düşünmüş. Bu sırada Amerika'daki eski işiyle anlaştığını ve biletinin alındığını söyledi. Fakat MasterChef yeni sezon tanıtımını görünce stüdyoya gelmeye karar verir. Burada yetkili birisiyle görüşmeden gitmeyeceğini söyleyen Serhat'ın şansına o gün bir yarışmacı vazgeçer. Evde kalmayı kabul etmeyen bu yarışmacıdan boşalan yere Serhat'ı almaya karar verir. Böylece elem turlarına giren Serhat, MasterChef 2020 ana kadrosuna dahil olmayı başarır.