MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında? Haftanın ilk eleme adayı olan Serhat Doğramacı nereli?

MasterChef Serhat, bu akşam ekrana gelen yeni bölümde dokunulmazlık oyunu sonrasında belirlenen ilk eleme adayı oldu. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Serhat Doğramacı, ilk defa potaya girmiş oldu. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 23:39
MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında? Haftanın ilk eleme adayı olan Serhat Doğramacı nereli?

MasterChef Serhat Doğramacı, sevilen yarışmada bu haftanın ilk eleme adayı oldu. Bu hafta mavi takımda yer alan Serhat, bireysel dokunulmazlığı kazanan arkadaşı tarafından eleme potasına gönderildi. İlk defa potaya düşen Serhat Doğramacı'nın hayat hikayesi de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.