MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında? Serhat Doğramacı nereli, ne iş yapıyor?

Serhat Doğramacı, MasterChef Türkiye’nin ana kadrosuna giren ilk yarışmacı oldu. Serhat Doğramacı ile birlikte toplam 16 yarışmacı, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi araştırılıyor. MasterChef Serhat Doğramacı da araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:09
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:09
MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında? Serhat Doğramacı nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 yarışmacılarından biri de Serhat Doğramacı. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Serhat Doğramacı, final turunun ilk gününde iki oyunda da başarılı olmuş ve önlüğü alan ilk yarışmacı olmuştu. Serhat Doğramacı ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Kaptanlık oyununu kim kazanacak, takımlar nasıl oluşacak merakla beklenirken MasterChef yarışmacıları kim sorgulanıyor. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF 2020 SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR? 

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve mesleği aşçılık. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef'e katılması için geçen sene nişanlısı zorlamış fakat kendisi istememiş ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon kendisi katılmak istemiş.

Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ve onun çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçen sezondan Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını belirtti.

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddialı konuşmuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonda kazanan Uğur Kardaş'a benzetti.