MasterChef Selin kimdir? Haftanın 4. eleme adayı Selin Öztürk Aydın kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'ye bu hafta yedeklerden katılan Selin Aydın, haftanın dördüncü eleme adayı oldu. Yarışmaya dahil olduğu ilk hafta Kırmızı takım kaptanı olan MasterChef Selin, bu akşam yapılan oylama sonucunda eleme potasına girdi. Peki, MasterChef Selin Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2020 00:45
Değiştirme Tarihi: 18.09.2020 00:45
MasterChef Selin kimdir? Haftanın 4. eleme adayı Selin Öztürk Aydın kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda fatura takım kaptanı olan MasterChef Selin'e kesildi. Bu hafta, yedeklerden MasterChef 2020'ye dahil olan Selin Öztürk Aydın, yarışmadaki ilk haftasında Kırmızı takım kaptanı olarak zor bir görevin sorumluluğunu aldı. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında takım içi oylamada en fazla oyu alan MasterChef Selin, haftanın 4. eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Selin Öztürk Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF SELİN AYDIN KİMDİR?

Selin Öztürk Aydın, 1990, İzmir doğumludur. Evli ve Toprak isimli bir oğlu olan yarışmacı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Selin Öztürk Aydın aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak rol almaktadır. Toprağı ve mutfağı sevdiğini belirten yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır. "Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor" diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020'nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar arasında yer almaktadır.