MasterChef Selin Aydın kimdir? MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacısı Selin Öztürk kaç yaşında, nereli?

MasterChef 2020'ye yedeklerden giren yeni yarışmacı, MasterChef 2020'nin 54. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından belli oldu. Herkesin merakla beklediği yeni bölüm fragmanında ise gözler yeni yarışmacıya çevrildi ve bu hafta MasterChef 2020'nin ana kadrosuna katılan yeni yarışmanın kim olduğu sorgulanmaya başladı! Bu hafta MasterChef 2020'nin ana kadrosuna giren yeni yarışmacı Selin Öztürk Aydın kimdir? 

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2020 20:53
Değiştirme Tarihi: 14.09.2020 20:53
MasterChef Selin Aydın kimdir? MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacısı Selin Öztürk kaç yaşında, nereli?

MasterChef 2020'nin ana kadrosuna yedeklerden giren yeni yeni yarışmacı Selin Öztürk Aydın kimdir?MasterChef'in yeni bölüm fragmanında izleyiciler ile buluşan MasterChef Selin kaç yaşında, nereli?İşte, MasterChef'in yeni yarışmacısı Selin Öztürk Aydın mesleği, yaşı ve hayatı...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'NİN YENİ YARIŞMACISI SELİN ÖZTÜRK AYDIN KİMDİR?

Selin Öztürk Aydın, 1990, İzmir doğumludur. Evli ve Toprak isimli bir oğlu olan yarışmacı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Selin Öztürk Aydın aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak rol almaktadır. Toprağı ve mutfağı sevdiğini belirten yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır. "Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor" diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020'nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar arasında yer almaktadır.