MasterChef şampiyonu Uğur Kardaş kimdir? Uğur Kardaş, hangi yıl MasterChef şampiyonu oldu?

MasterChef Türkiye 2020 yeni bölümüne konuk olan Uğur Kardaş merak konusu oldu. MasterChef şampiyonu olan ve Çanakkaleli olan Uğur Kardaş, bugün memleketinde yapılan MasterChef çekimlerini ziyaret etti. Şeflerle sohbeti ve MasterChef 2020 yarışmacıları ile iddialı diyalogları izleyenlerin dikkatini çekti. Peki, MasterChef Uğur Kardaş kimdir, kaç yaşında? Uğur Kardaş, hangi yıl MasterChef şampiyonu oldu?

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2020 21:54
Değiştirme Tarihi: 29.10.2020 21:54
MasterChef şampiyonu Uğur Kardaş kimdir? Uğur Kardaş, hangi yıl MasterChef şampiyonu oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi tüm heyecanıyla sürüyor. Bu akşam ekrana gelen bölümde Çanakkale'ye konuk olan MasterChef 2020 ekibi, MasterChef 2018 şampiyonu Uğur Kardaş tarafından ziyaret edildi. Renkli görüntülerin ekrana geldiği anlarda Uğur Kardaş'ın Eray ve Barbaros ile girdiği iddialar ilgiyle izlendi. Peki, MasterChef şampiyonu Uğur Kardaş kimdir?

UĞUR KARDAŞ KİMDİR ?

MasterChef Uğur, 1996 yılında Çanakkale'de dünyaya geldi. Temel eğitimini Çanakkale'de tamamlamasının ardından Akdeniz Üniversitesi'nde üniversite eğitimini gerçekleştiren Uğur Kardaş, bir dönem memleketi Çanakkale'de 'Uğur Chef'in Mutfağı' adı altında mekan girişiminde bulunmuştur.

Ancak daha sonra kariyerini farklı restoranlarda ilerletmek istediği için Türkiye'nin en ünlü steak restoranlarından birinde Executive Chef görevinde bulunmuştur. Türk ve yabancı ülkelerin mutfağına ilgi duyan Masterchef Uğur, aynı zamanda motosiklet tutkusuna sahiptir.

Haber ile ilgili metin girin!.

2018 MASTERCHEF TÜRKİYE ŞAMPİYONU

2018 Masterchef finalistleri Kerem ve Uğur olmuştu. Kerem ve Uğur arasında gerçekleştirilen büyük finalde kazanan Uğur Kardaş, 2018 MasterChef Türkiye şampiyonu olmuştu.