MasterChef Pelin'in yeni adresi belli oldu! Masterchef Pelin Zaman yeni bir maceraya atılıyor!

MasterChef Türkiye'de ünlü olan ve adından söz ettiren Pelin Zaman, yemek alanındaki hünerlerini dijital mecralarda gösterme kararı aldı. MasterChef Pelin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bundan sonra YouTube'a özel içerikler çıkaracağını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 18:17
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 18:17

Bu sezon MasterChef'in öne çıkan isimlerinden olan ancak son 10 kişi arasına kalamadan yarışmaya veda eden Pelin Zaman, yeni projelerle kamera karşısına geçecek.

Instagram'dan paylaştığı hikayede "Çok yakında sürprizlerle sizlerleyim. Sadece YouTube." yazan Masterchef Pelin takipçilerine kanalına abone olmalarını istedi.

Şu anda 1.2 bin abonesi bulunan yarışmacının 4 ay öncesine ait yemek ve tarif video denemeleri mevcut. Takipçileri MasterChef Pelin'in ne gibi içerikler üreteceğini merak ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Pelin Zaman kimdir?

TV8'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye ile ünlü olan Pelin Zaman kimdir, nereli ve kaç yaşında aramaları Masterchef hayranları tarafından yapılıyor.

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Pelin Zaman, yarışmanın altıncı haftasında ana kadroya dahil olsdu. 2 Mayıs 1988 tarihinde hayata gözlerini açtı. 33 yaşındaki sevilen yarışmacı, MasterChef’e İstanbul’dan katıldı.

Hayatı ve ne iş yaptığı oldukça merak edilen Pelin Zaman, havalimanında yolcu hizmetleri memuru olarak çalışıyor. İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yemeğe olan aşkından dolayı iki sene de açık öğretim okuyup aşçılık eğitimi aldı.

Yarışmadaki başarılı tabaklarıyla göz dolduran yetenekli yarışmacı Pelin Zaman, çok sayıda ülke gezmiş isimler arasında yer alıyor. Hatta bir dönem Amerika’da da yaşayan Pelin Zaman, dünya mutfağına da oldukça ilgili olduğunu belirtiyor. Gezip gördüğü ülkelerin mutfaklarına her daim dikkat kestiğini söyleyen Pelin Zaman, yemek konusunda da iddialı yarışmacılar arasındadır. Güzel yemek yaptığına inandığını ve yemeklerini yiyenlerden takdir topladığını belirten Pelin Zaman’ın en büyük hayali ise ileride kendine ait bir işyeri açmak.
 

İlgili Sayfalar: Magazin