MasterChef ödül oyununda Serhat ile Sedat neden yok? MasterChef Türkiye’de ödül ne?

MasterChef Türkiye yeni bölümde sezonun ilk ödül oyunu oynanıyor. Oyun öncesinde Somer şefin iki takımda yaptığı yarışmacı değişimleri merakla izlendi. Karşılıklı yapılan değiştirmeler sonrasında takımlar belirlendi. Ve MasterChef 2020 yeni bölümde Kızlar ve Erkekler karşı karşıya gelmiş oldu. Fakat iki yarışmacının oynamayacak olması ise merak uyandırdı. Peki, MasterChef’te Sedat ile Serhat neden ödül oyununda yok? Neden oyun dışında kaldılar? MasterChef Türkiye’nin ilk ödülü ne?

Yayınlanma Tarihi: 21.08.2020 23:27
Değiştirme Tarihi: 21.08.2020 23:27

TV8 ekranlarında her bölümü ile heyecan yaşatan MasterChef Türkiye’de çok farklı bir ödül oyunu oynanıyor. Sezonun ilk ödül oyunu için karşı karşıya gelen Mavi takım ile Kırmızı takım, şefler tarafından karıştırıldı. Böylece ortaya MasterChef 2020’nin kadın yarışmacıları ile erkek yarışmacıları oluşmuş oldu. Fakat erkek takımında Serhat ile Sedat, oyunu yukarıdan izlemek zorunda kaldı. Beş çeşit yemekten oluşan vejeterjan menüyü en iyi yapan takımın kazanacağı ödül ise yarışmacıları heyecanlandırdı. İşte MasterChef Türkiye ödül oyunu detayları…

SERHAT İLE SEDAT NEDEN ÖDÜL OYUNUNDA YOK?

MasterChef yeni bölümde Sedat ile Serhat, ödül oyununda arkadaşlarını yukarıdan izlemek zorunda kaldı. Oyun öncesinde yapılan değişimler sonrasında kızlar ve erkekler takımları oluşturuldu. Fakat erkekler takımında yarışmacı fazla olması nedeniyle eşitlemek için takım için oylama yapıldı. Bu oylama sonucunda ismi en çok yazılan yarışmacılar, Serhat ile Sedat oldu. Bundan dolayı bu yarışmacılar, ödü oyununda oynamayacaklar.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE ÖDÜL NE OLDU?

MasterChef Türkiye’nin üçüncü sezonunda ilk ödül oyunu heyecan uyandırdı. Kız evi ile erkek evi şeklinde oluşturulan takımlar, ödül oyunu için vejeteryan menü yapmaya çalıştılar. Bu oyunda beş çeşit yemeği en iyi yapan takımın kazanacağı ödü ise 10 bin liralık hediye çeki olarak açıklandı.