MasterChef Mustafa kimdir? MasterChef 2019 yarışmacısı Mustafa Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Mustafa, bu akşam ödül oyununa konuk olarak katılacak. MasterChef 2019’da asi davranışlarıyla dikkat çeken Mustafa Aydın, bu akşamki bölümde ödül oyununa katılacak. Yeni bölüm öncesinde MasterChef Mustafa kimdir araştırılıyor. İşte Mustafa Aydın hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2020 18:50
Değiştirme Tarihi: 17.12.2020 18:50
MasterChef Mustafa kimdir? MasterChef 2019 yarışmacısı Mustafa Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en sevilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam özel bir bölümle ekrana geliyor. Geçen sezonun yarışmacıları ile bu sezonun yarışmacıları, ödül oyunu için birlikte mücadele edecek. MasterChef Mustafa de bu isimlerden biri. Sosyal medyadan da takip edilen Mustafa Aydın, yeni bölümde öncesinde yine araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Mustafa Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli?

MUSTAFA AYDIN KİMDİR?

31 yaşında olan Mustafa Aydın, İstanbul Üsküdar'da yaşıyor. Küçüklüğünden beri tatillerde dayısının pastanesinde çalıştı. Daha sonra lise bitince mutfaklara girip çalışmaya karar verdi. Şef adında bir köpeği var. Aşçılığa soğuk mezeci olarak başladı. İtalyan mutfağı ve İngiliz mutfaklarında çalıştı. Şu an Güney Amerika uzak doğu mutfağında çalışıyor. Farklı mutfakları öğrenmek ve kendini geliştirmek için uğraşıyor.

İlgili Sayfalar: Magazin