MasterChef Kırmızı takım oylamasında gergin anlar! Eray "çok ağır konuşacağım" dedi, Berker'e ateş püskürdü!

MasterChef 2020'de dün akşam bir takım dokunulmazlığı oyunu daha geride kaldı ve haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden yine Kırmızı takım oldu. Bunun üzerine bireysel dokunulmazlık oyununa giden Kırmızı takım, Somer Şef'in Şıhıl Mahşi tarifini hazırlamaya çalıştı ve yarışmacılar bir mücadeleyi daha geride bıraktı. Günün sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu ve ardından takım oylamaya gitti. Eray'ın oy kullandığı esnada ise Kırmızı takımda soğuk rüzgarlar esti, "çok ağır konuşacağım" diyerek sözlerine başlayan MasterChef Eray, takım arkadaşlarına karşı içinde kalanları söyledi. Önceki akşam yaşanan potaya gitme krizini hatırlatan MasterChef Eray, özellikle de Berker'i son derece sert bir şekilde eleştirdi. Peki, Kırmızı takım oylamasında neler yaşandı? Eleme adayı kim olarak belirlendi? MasterChef Berker ile Eray arasında yaşanan gerginlik, oylama detayları ve çok daha fazlası haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 11:06
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 11:30
MasterChef Kırmızı takım oylamasında gergin anlar! Eray 'çok ağır konuşacağım' dedi, Berker'e ateş püskürdü!

MasterChef 2020'de dün akşam bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen Kırmızı Takım yarışmacılarından bireysel dokunulmazlığı kazanan MasterChef Berker, potaya gitmesi için Eray'ın adını söyledi. Ardından oylamaya geçen takımda oldukça gergin anlar yaşandı. Eray'ın oy kullandığı sırada, takım arkadaşlarına tek tek eleştirilerde bulunan MasterChef Eray, Berker'e kendisine söylediği sözlerin arka planında neler yattığını sordu. Bunun üzerine artan gerginlik, Eray ve Berker atışmasını TV8 ekranlarına taşıdı! İşte, detaylar...

Haber ile ilgili metin girin!.

Dün akşam ekrana gelen MasterChef 2020'nin 63. yeni bölümünde Kırmızı takım oylamaya gitti ve oylamada oy kullanan Eray, takım arkadaşlarına ateş püskürdü. Sözlerine "bugün size çok ağır konuşacağım, benimle kavga etmek isteyen kavga edebilir, tartışmak isteyen tartışabilir, isteyen istediğini söyleyebilir" diyerek başlayan MasterChef Eray, özellikle de kendisini eleme potasına gönderen Berker'i hedef aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Emir'in kazandığı dokunulmazlık oyununda yaşanan eleme potası krizini hatırlatan Eray, Berker'in "hatalıyım ama potaya girmek istemiyorum" sözlerini eleştirdi ve "çok mu iyi tatlı yaptın, levrek marinde mi iyiydin?" diyerek Berker'i eleştirmeye devam etti. 

KIRMIZI TAKIM OYLAMASINDA YAŞANAN GERGİNLİĞİN DETAYLARINI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

"ARKADA KULİS YAPIYORSUNUZ!"

Eray, oylama esnasında Berker'in kendisine söylediği "seni yazacaklar" cümlelerini takım arkadaşlarına sorarak oylamada bir yüzleşme yaşanmasını sağladı ve arkada bir kulis yapılıp yapılmadığını sordu. Buna karşılık "senin bu yaptığın karakterli bir hareket mi?" diyen Berker'e "evet karakterli"  diyerek cevap veren Eray, Duygu ile Berker arasında geçen olayları hatırlattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ardından Esra'yı eleştiren MasterChef Eray, Esra'nın "herkesi doğrusu bir tanedir" diyerek olayı büyütmeden kapatan takım arkadaşını da geride bırakarak Ebru ile yüzleşmeye geçti ve tabaklaması hakkında eleştirilerde bulundu. Son olarak Ayyüce ve Emir'e oy veren Eray, Emir'in takım kaptanlığında başarılı olmadığının altını çizdi, "iyi bir oyuncusun ama iyi bir kaptan değilsin" diyerek oylamasını tamamladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dün akşam stüdyoda yaşanan gergin anların ardından, Berker'in eleme potasına gönderdiği Eray haftanın 3. eleme adayı olurken; takım oylamasının sonunda potaya giren 4. isim Ayyüce oldu.