MasterChef Güzide kimdir? Güzide Mertcan kaç yaşında, nereli?

MasterChef Güzide, sevilen yarışmada bu akşam eleme oyunu oynayacak. Son dörde kalmayı başaran Güzide Mertcan, MasterChef Türkiye'de yarı finale yükselecek mi merak ediliyor. Peki MasterChef Güzide kimdir? Güzide Mertcan kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2019 20:20
Değiştirme Tarihi: 27.12.2019 20:20
MasterChef Güzide kimdir? Güzide Mertcan kaç yaşında, nereli?

Ekranların heyecanı dorukta yarışması MasterChef Türkiye'de Güzide bu akşam eleme oyunu oynayacak. MasterChef'te kalma mücadelesi verecek Güzide, yarı finale kalabilecek mi? Peki, MasterChef Güzide kimdir? Güzide Mertcan kaç yaşında ve nerelidir? İşte tüm merak edilenler...

MASTERCHEF GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

Güzide Mertcan, 2 Nisan 1988'de İzmir'de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi'nden mezu olan MasterChef Güzide, İstanbul'a taşındıktan sonra ablası ile ortak bir tekstil firması kurar ve abiye ile günlük giyim kıyafetleri üzerinde üretim yaptılar. Mesleği estetisyenlik olan başarılı yarışmacı, evli ve üç çocuk annesi. Yemek yapma tutkusu nedeniyle çeşitli mutfakları araştırıp farklı tarifler yapmayı seviyor. 

Güzide Mertcan, 'Mesleğim estetisyenlik olduğu için yemeklerimde görselliği, sağlığı ve mutluluğu ön planda tutarım. Saygı, sevgi ve mutlulukla ailenize misafir olmaya geldim' ifadelerini kullanıyor.