MasterChef finalinde yer almamıştı! Rıfat Yurttaş'ın nerede olduğu ortaya çıktı...

MasterChef finalinde yer almamıştı! Rıfat Yurttaş'ın nerede olduğu ortaya çıktı...
Yayınlanma Tarihi: 10.01.2020 15:36
Değiştirme Tarihi: 10.01.2020 15:36

Geçtiğimiz haftalarda yapılan MasterChef Türkiye'nin final gecesinde yarışmacılardan Rıfat'ın yer almaması herkesin kafasında soru işareti bırakmıştı. Daha sonra Rıfat'ın askerlik sebebiyle programa katılamadığı öğrenilmişti. Rıfat yaptığı paylaşımla sevenlerinin merakını giderdi.

'Masterhef Türkiye'nin final bölümü geçen haftalarda canlı olarak gerçekleşmiş, programa; jüri üyeleri, finalistler, finalistlerin aileleri ile birlikte elenen yarışmacılar da katılmıştı. Ancak bunlar arasında bir eksik dikkatlerden kaçmamıştı. Renkli kişiliği, dobra açıklamaları ve kıyafet tercihleriyle yarışmaya damgasını vuran Rıfat Yurtaş, final gecesinde stüdyoda yer almamıştı.

Hayranlarının merak ettiği Rıfat ile ilgili gerçek kısa sürede ortaya çıkmış, başarılı yarışmacının askerlik sebebiyle programa katılamadığı öğrenilmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

TEZKERESİNİ ALDI

Bedelli askerliğini sonunda tamamlayan Rıfat Yurttaş, tezkeresini aldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Rıfat, askerlik karelerini de paylaşarak şu mesajı yayınladı: 

Haber ile ilgili metin girin!.

"Teskeremizi aldık! Türkiye'nin her yerinden insanla bir kez daha nasıl kardeş olduğumuzu, söz konusu vatansa nasıl tek vücut olduğumuzu anladım. Çok uzun bir eğitim olmadı belki fakat askerlik kurumunu, disiplinini ve gerekirse neler yapabileceğimizi hepimiz anladık. Tüm komutanlarıma ve asker arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Ardımda tekrarı olmayacak muhteşem bir tecrübe bıraktıkları için..."