MasterChef Esra kimdir? MasterChef 2020’den elenen Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Esra, bu akşam yarışmaya veda eden isim oldu. Sevilen yarışmada son on isim arasında kalmayı başaran MasterChef Esra, yemek üzerine eğitim almamasına rağmen lezzetli yemekleri ile dikkat çekiyordu. Bu akşam MasterChef Türkiye’de elenen isim olan Esra Tokelli, izleyiciler tarafından bir kez daha araştırılamaya başlandı. Peki, MasterChef Esra kimdir, kaç yaşında, nereli? Esra Tokelli hakkındaki merak edilenler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2020 00:33
Değiştirme Tarihi: 16.11.2020 01:10

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de bu haftanın elenen ismi Esra Tokelli oldu. Heyecanla izlenen MasterChef eleme gecesinde Esra Tokelli, Barbaros ve Eray ile potaya düşmüştü. Yapılan eleme oyunu sonrasında MasterChef Esra’nın yarışmadaki serüveni sona erdi. Yarışmada dobralığı ve yemek eğitimi olmamasına rağmen lezzetli yemekler yapması ile dikkat çeken MasterChef Esra, Instagram hesabı da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, MasterChef Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte 41 yaşındaki yarışmacı hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR?

MasterChef Esra, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Esra Tokelli, ev hanımı olup geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır. Yemek yapmayı çok sevdiğini, bu yüzden zamanının çoğu mutfakta geçtiğini, bu yüzden MasterChef'e katılmaya karar verdiğini belirtti.

24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin altını çizmektedir.

Esra Tokelli'nin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/esratokelli/