MasterChef Esra kimdir? Eleme adayı olan MasterChef 2020 yarışmacısı Esra Tokelli kaç yaşında, nereli?

MasterChef Esra, bu haftanın eleme adaylarından biri. Yarışmada herhangi bir aşçılık eğitimi olmamasına rağmen başarılı tabakları ile dikkat çeken MasterChef Esra, bu akşam yapılacak eleme öncesinde izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, MasterChef Esra kimdir? MasterChef 2020 yarışmacısı Esra Tokelli kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 18:45
Değiştirme Tarihi: 04.10.2020 18:45
MasterChef Esra kimdir? Eleme adayı olan MasterChef 2020 yarışmacısı Esra Tokelli kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye’nin bu haftaki eleme adaylarından biri de Esra oldu. Ekranların çok sevilen, aynı zamanda ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef 2020’de bu akşam eleme gecesi ekrana gelecek. Altı eleme adayından biri olan MasterChef Esra’nın hayat hikayesi, yeni bölüm öncesinde izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı ve eleme adayı Esra Tokelli’nin biyografisi…

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR?

MasterChef Esra, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Esra Tokelli, ev hanımı olup geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır. Yemek yapmayı çok sevdiğini, bu yüzden zamanının çoğu mutfakta geçtiğini, bu yüzden MasterChef'e katılmaya karar verdiğini belirtti.

24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin altını çizmektedir.

Esra Tokelli'nin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/esratokelli/