MasterChef Eray kimdir, kaç yaşında? Eray Aksungur nereli, ne iş yapıyor?

Eray Aksungur, MasterChef Türkiye’nin 16 kişilik ana kadrosuna seçilen ve iddialı yarışmacılardan biri. Eray Aksungur ile birlikte yeni sezonun yarışmacıları, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi merak ediliyor ve sorgulanıyor. MasterChef Eray Aksungur de araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Eray Aksungur kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:37
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:39
MasterChef Eray kimdir, kaç yaşında? Eray Aksungur nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılarından biri de Eray Aksungur. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Eray Aksungur, final turunun ikinci grubunda dört kez finale çıkmış ve sonuncusunda önlüğü kazanmıştı. Eray Aksungur ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Kaptanlık oyununu kim kazanacak, takımlar nasıl oluşacak merakla beklenirken MasterChef Eray kimdir sorgulanıyor. Peki, MasterChef Eray Aksungur kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF ERAY KİMDİR?

Eray Aksungur, MasterChef 2020 yarışmacıları arasında yer alıyor. 23 yaşındaki yarışmacı, Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçışılık Bölümü'nü bitirmiş. Aksungur, İstanbul ve Bodrum'da çeşitli otellerde aşçılık yapmış, son olarak Bolu'daki bir otelde çalışmaya başladı.

Final turunun ilk yarışında son ikiye kalan Aksungur, Show TV'de yayınlanan ve Danilo Zanna'nın da jüri olduğu Lezzet Akademisi yarışmasına da katılmış.