MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? Emir Elidemir nereli, ne iş yapıyor?

Emir Elidemir, MasterChef Türkiye’nin 16 kişilik ana kadrosuna seçilen ve dikkat çeken yarışmacılarından biri. Emir Elidemir ile birlikte 16 yarışmacı, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi merak ediliyor ve sorgulanıyor. MasterChef Emir Elidemir de araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Emir Elidemir kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:23
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:27
MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? Emir Elidemir nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılarından biri de Emir Elidemir. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Emir Elidemir, final turunun ilk grubunda günün en başarılı tabağını çıkarmış ve isminin yazılı önlüğü kazanmıştı. Emir Elidemir ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Kaptanlık oyununu kim kazanacak, takımlar nasıl oluşacak merakla beklenirken MasterChef  Emir kimdir sorgulanıyor. Peki, MasterChef Emir Elidemir kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF EMİR ELİDEMİR KİMDİR?

1994 yılında İzmir’de dünyaya gelen MasterChef Emir 26 yaşında. Emir Elidemir Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde tamamlanmıştır.

Florida'da, Amsterdam'da stajlar yapan Emir Elidemir, bu stajlardan birisini 2 Michelin yıldızlı restoranda gerçekleştirmiştir.