MasterChef eleme adayları kimler oldu? 8 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de heyecan dolu bir bölüm daha geride kaldı. TV8 ekranlarından soluksuz izlenen MasterChef 2020’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Bu oyunda gecenin en iyi tabağını hazırlayan yarışmacı, MasterChef’te haftanın 3. eleme adayını belirledi. Oylama ile de 4. Eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te kim kazandı? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Kimler eleme adayı oldu? İşte 8 Ekim 2020 MasterChef 73. bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2020 00:51
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 00:51
MasterChef eleme adayları kimler oldu? 8 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyununda heyecan dolu anlar yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan ve onun eleme potasına gönderdiği isim, izleyenleri şaşırttı. Oylama sonucunda en fazla oyu alarak eleme potasına giren isim MasterChef 2020’de haftanın dördüncü eleme adayı oldu. Peki, 8 Ekim 2020 tarihli MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef 73. bölümde bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Kimler eleme adayı oldu?

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sevilen yarışmada bu akşam Mavi takım ile Kırmızı takım, ikinci kez dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Şefler, takımlardan verilen kök sebzeler ile beş çeşit yemek yapmalarını istedi. Çorbası, soğuk başlangıcı, ara sıcağı, ana yemeği ve tatlısı ile bu yemekler için 45 dakika süre verildi. Takımlar, yemeklerin paylaşımını yaptıktan sonra yapımlarına başladı. Süre bitiminde şefler, tek tek yemeklerin tadımını yaptı. Ve sonrasında ise hangi yemekte hangi takım başarılı oldu açıkladı. Buna göre Mavi takım, dört yemekte başarılı olunca MasterChef’te bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, siyah önlükleri giydi ve bireysel dokunulmazlık için tezgah arasına geçti. Serhat ile Walison, eleme adayı oldukları için bu oyunda yer almadılar. Bireysel dokunulmazlıkta istenen yemek Danilo şefin özel tarifi olan “Yeşil Kuzu Dövmesi” idi. Oyunda Sefa’nın elini blendera kaptırması herkesi şok etti. Anında yapılan müdahale ile Sefa, küçük bir kesik ile olayı atlatmış oldu. Şefler, yemeklerin tadımını sonra yaptıktan sonra kararlarını açıkladı. Buna göre bu akşam dokunulmazlığı kazanan Eray oldu.

3. VE 4. ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Eray, dört kişi arasından seçip eleme potasına gönderdiği isim Berker oldu. Böylece Berker, MasterChef’in 3. eleme adayı oldu. Sonrasında yapılan oylamada ise adı en çok yazılan isim Tanya oldu. Tanya ise bu hafta MasterChef’in 4. eleme adayı oldu