MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir? MasterChef 2019 finalisti Ekin Eylem Ulaş kaç yaşında, nereli?

MasterChef Ekim Eylem, bu akşam yarışmanın özel konuklarından biri. MasterChef Türkiye’de bu akşam yapılacak dokunulmazlık oyununda Ekin Eylem Ulaş, yapılan yemeklerin tadımını yapacak ve oylama yapacak. Geçen sene son dörde kalmayı başaran yarışmacı, izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki, MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2020 18:42
Değiştirme Tarihi: 19.11.2020 18:42
MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir? MasterChef 2019 finalisti Ekin Eylem Ulaş kaç yaşında, nereli?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ekrana gelecek. Mavi takım ve Kırmızı takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ekin Eylem Ulaş ile birlikte üç MasterChef 2019 yarışmacısı yemek tadımı yapacak ve takımlara puan verecek. Program öncesinde MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir araştırılmaya başlandı. İşte başarılı yarışmacı hakkında merak edilenler…

EKİM EYLEM ULAŞ KİMDİR?

Ekin Eylem Ulaş, 1988 Bursa doğumludur. Baba tarafından Elazığlı. Boğa burcudur. 12 senedir aşçı son 1 senedir de Executive Chef. Bir abisi ve bir kız kardeşi var. Sağlam bir Fenerbahçe taraftarı. Basketbol oynuyor ve sık sık yüzüyor. Sigara ve alkol kullanmıyor. 5 kıta, 28 ülke ve 48 şehir gezdi.

MasterChef Ekin Eylem’in Instagram’daki şu anda 230 bin takipçisi bulunuyor.

İCLAL AYDIN’IN KUZENİ!

Ekin Ulaş, sosyal medya hesabı Instagram'dan yazar ve oyuncu İclal Aydın ile beraber fotoğrafını paylaştı. Ulaş paylaşımında "İclal ablamın ve Hilal ablamın yeni kitapları hayırlı olsun, Not: kuzeniz" ifadesini kullandı.