MasterChef Ebru kimdir? MasterChef Ebru nereli, kaç yaşında? MasterChef Ebru Instagram hesabı ne?

TV8'de yayımlanan sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü yine büyük bir heyecanla takip edildi. Ekran başındaki izleyiciler de yarışmada ter döken yarışmacıları daha yakından tanımak istiyor. Bundan dolayı kullanıcılar, yarışmacıların yaş, memleket, gerçek mesleğini, hayat hikayeleri sıkça sorgulatıyor. Peki, programın dikkat çeken isimlerinden biri olan Masterchef Ebru Has kimdir, nereli, kaç yaşında? Ebru Has nerede, hangi restoranda çalışıyor?

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 00:27
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 00:27
MasterChef Ebru kimdir? MasterChef Ebru nereli, kaç yaşında? MasterChef Ebru Instagram hesabı ne?

Bu sezon da izleyenleri ekran başına kilitleyen Masterchef 2020'de en merak edilen yarışmacılarından biri olan Ebru Has, oldukça sakin bir yapıya sahip ve kimseyle polemiğe girmemesiyle tanınıyor. Masterchef olma yolunda çaba sarf eden Ebru Has'ın hayatına dair bilgileri haberimizde derledik. İşte Masterchef Ebru kimdir? Sorusunun yanıtı…

MASTERCHEF EBRU HAS KİMDİR?

Aslen Bolulu olan Ebru Has, 28 yaşında. Voleybol geçmişi olan ve şu anda aşçılık yapan Ebru aynı zamanda pilates eğitmenliğini de yapmayı sürdürüyor. Balıkesir'den yarışmaya katıldı. Kanser tedavisi gören ve bunu atlatmayı başaran MasterChef Ebru, bu hafta eleme adayı olarak potaya girdi.

MasterChef Türkiye'de mavi takımda yarışan Ebru Has’nın Instagram adresi ebruhasofficial‘dir. Ebru Has’ın Instagram adresinde 59 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.