MasterChef Ebru kimdir? Haftanın 6. eleme adayı MasterChef 2020 yarışmacısı Ebru Has nereli, kaç yaşında?

MasterChef Ebru, bu akşam yapılan dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girdi. TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen MasterChef 2020’de bu hafta Kırmızı takıma seçilen Ebru Has, haftanın altıncı eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 11.10.2020 00:51
Değiştirme Tarihi: 11.10.2020 00:51
MasterChef Ebru kimdir? Haftanın 6. eleme adayı MasterChef 2020 yarışmacısı Ebru Has nereli, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın altıncı eleme adayı belli oldu. MasterChef 2020’nin sekizinci haftasında Kırmızı takımı kaptanı olan Ebru, bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girdi. Eleme adayı olması sonrasında MasterChef izleyicileri tarafından Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorular ile sorgulanmaya başlandı. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı Ebru Has hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF EBRU HAS KİMDİR?

Aslen Bolulu olan Ebru Has, 28 yaşında. Voleybol geçmişi olan ve şu anda aşçılık yapan Ebru aynı zamanda pilates eğitmenliğini de yapmayı sürdürüyor. Balıkesir'den yarışmaya katıldı. Kanser tedavisi gören ve bunu atlatmayı başaran MasterChef Ebru, bu hafta eleme adayı olarak potaya girdi.

MasterChef Türkiye'de mavi takımda yarışan Ebru Has’nın Instagram adresi ebruhasofficial‘dir. Ebru Has’ın Instagram adresinde 59 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.