MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında? Ebru Has nereli, ne iş yapıyor?

Ebru Has, MasterChef Türkiye’nin ana kadrosuna giren son yarışmacı oldu. Ebru Has ile birlikte toplam 16 yarışmacı, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi araştırılıyor. MasterChef Ebru Has da araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:09
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:09
MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında? Ebru Has nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 yarışmacılarından biri de Ebru Has. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Ebru Has, son bölümde yaratıcılık oyununda en iyi tabağı hazırlayarak final turunu geçti. Ebru Has ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Peki, MasterChef Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli?

EBRU HAS KİMDİR?

Ebru Has, 28 yaşında. Aşçılık yapıyor. Aynı zamanda voleybol geçmişi var. Balıkesir'den yarışmaya katıldı. Kanser tedavisi gördü ve bunu atlattı. Tüm şeflerin evet oyunu almayı başaran yarışmacı, MasterChef’te üçlü düello turuna çıkmayı başardı. Üçlü düellolarda Ebru Has, Eylem Gür ve Emre Aykaç ile karşı karşıya geldi. Meksika’nın meşhur tatlısı Churros yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara 30 dakika verildi. Süre sonunda Eylem Gür tatlıyı hazırlayamazken Emre Aykaç tam olarak bir Churros çıkaramadı. İçlerinden Churros tatlısına en yakın tabağı hazırlayan isim Ebru Has oldu ve böylece MasterChef’te final turuna kaldı. Final turunun son gününde Ebru Has, yaratıcılık oyununda en iyi tabağı çıkaran isim oldu ve ana kadroya seçilen son yarışmacı oldu.