MasterChef Duygu kimdir? MasterChef Türkiye eleme adayı olan Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

MasterChef Duygu, haftanın eleme adaylarından biri oldu. Binlerce kişi arasından seçilen Duygu Acarsoy, ana kadrosundaki 16 yarışmacı arasına girmeyi başardı. İlk haftada Kırmızı takıma seçilen MasterChef Duygu, sezonun ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan yarışmacısı oldu. MasterChef Türkiye’de bu akşam Duygu Acarsoy’un arasında olduğu yarışmacılardan kimin eleneceği merak konusu. Peki, MasterChef Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.08.2020 18:27
Değiştirme Tarihi: 23.08.2020 18:27
MasterChef Duygu kimdir? MasterChef Türkiye eleme adayı olan Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de haftanın eleme adayları belli oldu. Yoğun geçen seçmelerden sonra MasterChef ana kadrosuna girmeyi başaran Duygu Acarsoy, ilk haftada Kırmızı takımda mücadele etti. Kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında MasterChef Duygu, haftanın son eleme adayı oldu. Eleme adaylarından biri olan Duygu Acarsoy’un hayat hikayesi, MasterChef 2020 izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki, MasterChef Duygu kimdir? Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?

MasterChef Duygu Acarsoy, 1985 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Muğlalı olan Duygu Acarsoy, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynaklarından mezunu oldu ve şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev aldı.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalıştı, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlendi. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürüyor.