MasterChef Duygu kimdir? MasterChef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy’un hayat hikayesi

MasterChef Duygu kimdir merak ediliyor. Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye yeni bölümde Duygu’nun yaşadığı olay izleyicilerin dikkatini çekti. Bu olay ile birlikte MasterChef Duygu kimdir araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 28.09.2020 21:22
Değiştirme Tarihi: 28.09.2020 21:22
MasterChef Duygu kimdir? MasterChef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy’un hayat hikayesi

MasterChef Türkiye’de yeni bölüme Duygu’nun anlattıkları damgasını vurdu. Yeni haftanın ilk bölümünde Mehmet şefin sorusu üzerine MasterChef Duygu, nişanlısı tarafından nasıl aldatıldığını anlattı. MasterChef izleyicilerini derinden etkileyen bu olay sonrasında Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında sorgulamaları ile hayat hikayesi araştırılıyor. İşte Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.