MasterChef Duygu kimdir? Haftanın ikinci eleme adayı MasterChef 2020 Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

MasterChef Duygu, haftanın ikinci eleme adayı oldu. MasterChef 2020'de yedinci haftada Duygu, Kırmızı takımla başladı. İlk dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren isim MasterChef Duygu oldu. Peki, MasterChef Duygu kimdir? Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 01:04
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 01:04
MasterChef Duygu kimdir? Haftanın ikinci eleme adayı MasterChef 2020 Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

Sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de yedinci haftanın 2. eleme adayı Duygu oldu. MasterChef Duygu, yeni haftada Kırmızı takıma alınmıştı. Bu akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyunu Kırmızı takım kaybetti. Bu yüzden yapılan oylama sonucunda en fazla oyu alan Duygu, MasterChef 2020'nin ikinci eleme adayı oldu. İşte MasterChef Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.