MasterChef Duygu kimdir? Bu akşam MasterChef 2020'ten elenen Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

MasterChef Duygu, sevilen yarışmada bu hafta eleme potasına giren altı yarışmacıdan biriydi. Bu akşam ekrana gelen son bölümde MasterChef Esra, eleme oyununda yaptığı yemekte bilerek ve kasıtlı bir şekilde hata yaptığını açıkladı. Bunun üzerine Duygu, MasterChef Türkiye'den elendi. Peki, MasterChef Esra kimdir? MasterChef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 19:05
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 00:26
MasterChef Duygu kimdir? Bu akşam MasterChef 2020'ten elenen Duygu Acarsoy kaç yaşında, nereli?

Üçüncü sezonunda yine izlenme rekorları kıran MasterChef Türkiye, birbirinde farklı yarışmacıları ile izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu akşam oynanan eleme oyununda Duygu, yaptığı yemekte çok ciddi bir hata yaptı. Ve bunu bilerek yaptığını itiraf etti. Bunun üzerine MasterChef'e veda etti. Aldığı karar ile bir kez daha gündeme gelen MasterChef Duygu'nun hayat hikayesi internette araştırılmaya başlandı. İşte MasterChef Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.