MasterChef Duygu anlattıklarıyla şoke etti: Bugün aldatıldığımı öğrendim, evliliğimde de uzun süre dayak yedim

MasterChef Türkiye, yayınlanan son bölümüyle TV8 izleyicilerini ekrana kilitledi. Önceki gün yarışmacılardan Celal'in programa veda etmesiyle birlikte MasterChef Türkiye son bölümüne yedeklerden yeni bir isim daha katıldı. Didem Devay, programa katılan son yarışmacı olarak dikkat çekti. Kaptanlık mücadelesinin gerçekleştiği ve kritik dokunulmazlık oyunlarının oynanacağı hafta öncesi takımların oluşturulduğu MasterChef Türkiye'de, yarışmacılardan MasterChef Duygu'nun sevgilisi ve eski eşiyle ilgili anlattıkları herkesi şaşırttı. Peki MasterChef Duygu sevgilisi ile ilgili neler söyledi? Duygu evliliğiğinde neler yaşadı? İşte tüm detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 10:09
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 10:09

MasterChef Türkiye 28 Eylül 2020 tarihli son bölümünde yarışmacılar takım kaptanı olmak için mücadele etti. MasterChef Türkiye şefleri, haftanın ilk gününde yarışmacılardan lahmacun yapmalarını istedi ve en iyi ismin kaptan olacağını ifade etti. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 28 Eylül MasterChef'te mavi takım kaptanı kim oldu?

DUYGU'NUN ANLATTIKLARI MASTERCHEF'E DAMGA VURDU

MasterChef Duygu'nun program başında anlattıkları, herkesi derinden yaraladı. Mehmet Şef'in sorusuyla birlikte anlatmaya başlayan MasterChef Duygu, sözleriyle sosyal medyaya damga vurdu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

"BUGÜN ALDATILDIĞIMI ÖĞRENDİM"

'Benim bir ilişkim vardı, hatta evliliğe doğru giden bir ilişkiydi ama bugün aldatıldığımı, aldattığı kızın beni aramasıyla öğrendim' diyerek sözlerine başlayan MasterChef Duygu, 'Ona buradan teşekkür ediyorum, yüzünü en azından evlenmeden gösterdi ama kırgınlığım kızgınlığım kendime, çok uzun zaman sonra birine inandım ve güvendim, zaten çok kötü bir deneyimim vardı, onda da böyle bir şeyi tecrübe etmiştim' ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Daha sonra Mehmet Şef'in sorusu üzerine anlatmaya devam eden MasterChef Duygu, nişanlısının arayıp, ondan itiraf aldığını da belirtti. İşte o diyalog

Mehmet Şef: Seni aldattığı kız mı aradı?

MasterChef Duygu: Evet Şef... 'Nişanlın, benimle seni aldatıyor, haberin olsun' dedi. 

Mehmet Şef: Emin misin? 

MasterChef Duygu: Kendisine sordum, 'Evet ben böyle bir hata yaptım, özür dilerim' dedi. Söylenecek pek bir şey yok. Ben galiba alıştım böyle hançerlenmeye. 

Haber ile ilgili metin girin!.

EVLENDİĞİ KİŞİ DOLANDIRICI ÇIKTI

MasterChef Duygu, aldatıldığını öğrendiğini açıklamasının ardından, eskiden bir evlilik yaşadığını ve bu evliliğin ilk gününden itibaren şiddet gördüğünü söyledi. Evlendiği kişinin sabıkalı biri olduğunu, evinin ve arabasını onun için sattığını ve dolandırıldığını söyleyen MasterChef Duygu şok üstüne şok yaşattı. Başından böyle bir kötü olay geçtiğini ifade eden MasterChef Duygu, eski eşinden ayrıldıktan sonra bu kişinin 'kız kardeşim' dediği kişiyle evlendiğini ve ona daha beter şeyler yaşattığını söyledi. 

İşte MasterChef Duygu'nun eski kocasıyla ilgili söyledikleri:

İnsanlar bence ders alsın, o insana çok güvendim. Çok severek de, ailemin onaylamadığı bir evlilikti ama evliliğimin ilk günü dayak yemeye başladım. Uzun süre dayak yedim, uzun süre şiddet gördüm. Kendisinin zaten 5 tane sabıkası varmış. Beni de dolandırdı. Üzerime ev vardı, araba vardı heps gitti. Ben ayrıldım, 14. gününde en yakınım, kız kardeşim dediğim kişiyle evlendi. Böyle kötü bir hikaye geldi başıma. Kızı her şeyden haberi vardı kızın. Kız zaten daha sonra televizyon programlarına çıktı, çocuğumu göremiyorum beni dolandırdı diyerek. Benden kat kat daha kötü şeyler yaşadı. Tüm genç kızlara sesleniyorum, bu gerçek bir örnek teşkil etsin. En büyük dostunuz aileniz, hiç kimseye güvenmeyin, kucak açayan kimseye inanmayın, sorgulayın, çok sorgulayın. 

Mehmet Şef: Sosyal medyada ve basında görüyoruz. Bizim de çoluğumuz çocuğumuz var. Allah herkesin çocuğunu, evladını, bu tür şirret sahibi insnların şiddetinden korusun. Senin olayınla da alakalı olarak, geçmiş olsun. Sen iyi bir kızsın, senden iyisini bulamaz, o üzülsün diyorum. 

MASTERCHEF CELAL'İN GİDİŞİ SONRASI ERAY'DAN İTİRAF GİBİ SÖZLER

MasterChef Türkiye'de son elenen isim Celal olmuştu. Vedanın ardından şefler, MasterChef Eray'a düşüncelerini sordu. Eray, Celal ile aile olduklarını ve gişinin kendisini çok üzdüğünü söyledi. 'Kolay kolay birinin arkasından ağlamam ama Celal gidinec arkasından ağladım, üzüldüm gerçekten' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

EBRU İLE FURKAN ARASINDA GERİLİM: HAKARET BOYUTU VAR

MasterChef Türkiye'de 7. haftanın kaptanlık oyunu öncesi Furkan ve Ebru arasında tartışma yaşandı. İki isim birbirine sert çıkarken Ebru'nun dün Emir ile girdiği tartışmanın da bu kavgada etkisi oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ YARIŞMACI DİDEM DEVAY

MasterChef Türkiye'ye yedeklerden giren son yarışmacı, Didem Devay oldu. İnşaat mühendisi olan 26 yaşındaki Didem Devay'ın ilk sözleri, 'Çok özlemişim burayı, çok mutluyum, bu kadar zorlu bir ortamda, bu kadar da özleyeceğimi tahmin edemezdim. Heyecanlıyım. Alışmam lazım' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE KİM KAZANDI? KAPTAN KİM OLDU?

MasterChef'te şefler, kaptanlık oyunu için yarışmacılardan lahmacun yapmalarını istedi. Haftanın ilk gününde büyük bir heyecanın yaşandığı MasterChef'te en iyi lahmacunu yaparak kaptan olan isim MasterChef Serhat Doğramacı oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM KAPTANI BARBAROS

Serhat, mavi takım kaptanı olarak, kırmızı takımın kaptanını da seçti. Serhat kırmızı takımın kaptanı olması için Barbaros'un ismini söyledi ve önlüğü onun üzerine astı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE YENİ TAKIMLAR BELLİ OLDU, KAPTANLAR DALYAN KÖFTE İÇİN YARIŞTI

MasterChef'te kaptanlık oyunu ardından mavi ve kırmızı takım kaptanları yeni takımlarını belirledi. Kaptanlar daha sonra düelloda karşı karşıya gelerek Dalyan Köfte hazırlamak için mücadele etti. MasterChef'te kim kazandı sorusunun cevabını ise Somer Sivrioğlu açıkladı. MasterChef'te düelloyu kazanan isim kırmızı takım kaptanı MasterChef Barbaros oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF KIRMIZI VE MAVİ TAKIM

Mavi takım: Serhat, Furkan, Tanya, Eray, Sefa, Uğur, Özgül, Didem

Kırmızı takım: Barbaros, Esra, Emir, Duygu, Berker, Ayyüce, Ebru, Walison