MasterChef Didem kimdir? MasterChef 2020'e veda eden Didem Devay kaç yaşında, nereli?

MasterChef Didem, yedeklerden katıldığı yarışmada adından söz ettirmeye devam ediyordu. Fakat bu hafta MasterChef Türkiye'ye veda eden yarışmacı Didem oldu. Bu haftanın ilk eleme adayı olan Didem Devay, Instagram hesabından yaptığı yemekleri tariflerini takipçileri ile paylaşıyor. Peki, MasterChef Didem kimdir? Didem Devay kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 00:25
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 00:25
MasterChef Didem kimdir? MasterChef 2020'e veda eden Didem Devay kaç yaşında, nereli?

MasterChef 2020’e bu hafta veda eden isim Didem Devay oldu. Haftaya Kırmızı takımla başlayan MasterChef Didem, bu akşam ekrana gelecek eleme gecesinde yarışmada kalabilmek için mutfağa girdi. Fakat yapılan eleme gecesinde rakiplerine göre daha zayıf tabak çıkardığı için MasterChef'ten elendi. Bu sebeple MasterChef izleyicileri tarafından Didem Devay’ın hayat hikayesi, Instagram hesabı sorgulanıyor. Peki, MasterChef Didem Devay kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF DİDEM DEVAY KİMDİR?

Didem Devay, 7 Haziran 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Kosova kökenli olan MasterChef Didem, Oğuzcan Polat Anadolu Lisesi'nde eğitim gördü. Sonrasında İstanbul Arel Üniversitesi  İnşaat Mühendisliğinden mezun olmuştur.

Haber ile ilgili metin girin!.

İstanbul'da kurumsal bir elektrik şirketinde Satın Alma Uzmanı olarak çalışan Didem Devay'ın inşaat sektöründe de mühendislik deneyimleri bulunmaktadır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Didem Devay, MasterChef’e mutfak şefliği yapmak için geldiğini söyledi. Yarışmaya gelmesine kardeşinin vesile olduğunu belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Didem Devay Instagram hesabı: https://www.instagram.com/devaydidem/?hl=tr