MasterChef Didem kimdir? Haftanın ilk eleme adayı olan Didem Devay kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Didem, bu haftanın ilk eleme adayı oldu. MasterChef 2020’nin dokuzuncu haftasında Kırmızı takıma en son seçilen Didem, yarışmaya yedinci haftada yedeklerden katılmıştı. Takımının dokunulmazlığı kaybetmesi sonrasında eleme potasına giren MasterChef Didem, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, MasterChef Didem kimdir? Didem Devay kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2020 23:46
Değiştirme Tarihi: 13.10.2020 23:46
MasterChef Didem kimdir? Haftanın ilk eleme adayı olan Didem Devay kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Türkiye’de dokuzuncu haftanın ilk eleme adayı Didem oldu. MasterChef 2020’ye yedeklerden katılan Didem Devay, bu hafta Kırmızı takıma seçilmişti. Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında arkadaşı tarafından eleme potasına gönderilen MasterChef Didem kimdir, kaç yaşında sorgulanmaya başladı. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı Didem Devay hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF DİDEM DEVAY KİMDİR?

Didem Devay, 7 Haziran 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Kosova kökenli olan MasterChef Didem, Oğuzcan Polat Anadolu Lisesi'nde eğitim gördü. Sonrasında İstanbul Arel Üniversitesi  İnşaat Mühendisliğinden mezun olmuştur. İstanbul'da kurumsal bir elektrik şirketinde Satın Alma Uzmanı olarak çalışan Didem Devay'ın inşaat sektöründe de mühendislik deneyimleri bulunmaktadır.