MasterChef Didem kimdir? Haftanın 4. eleme adayı olan Didem Devay kaç yaşında, ne iş yapıyor?

MasterChef Didem, bu haftanın 4. eleme adayı oldu. MasterChef 2020'nin yedinci haftasında yarışmaya yedeklerden giren Didem, Serhat tarafından Mavi takıma seçilmişti. Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takım içinde yapılan oylama sonucunda eleme potasına girdi. Peki, MasterChef Didem Devay kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 00:25
Değiştirme Tarihi: 02.10.2020 00:25
MasterChef Didem kimdir? Haftanın 4. eleme adayı olan Didem Devay kaç yaşında, ne iş yapıyor?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de haftanın 4. eleme adayı Didem oldu. Bu hafta yedeklerden katılan Didem Devay, yarışmadaki ilk haftasında potaya girmekten kurtulamadı. Oylama sonucunda eleme adayı olan Didem, MasterChef izleyicileri tarafından hayatı, kariyeri, mesleği merak edilmeye başlandı. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı Didem Devay hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF DİDEM DEVAY KİMDİR?

07/06/1994 yılında İstanbul' da doğan Didem Devay aslen Kosova kökenlidir. Oğuzcan Polat Anadolu Lisesi'nde eğitim gören Didem Devay, İstanbul Arel Üniversitesi  İnşaat Mühendisliğinden mezun olmuştur . İstanbul'da kurumsal bir elektrik şirketinde Satın Alma Uzmanı olarak çalışan Didem Devay'ın inşaat sektöründe de mühendislik deneyimleri bulunmaktadır.