MasterChef Cemre kimdir? MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Cemre, bu akşam ödül oyununa konuk olarak katılacak. MasterChef 2019’da Cemre Uyanık sezonu şampiyonu olarak bitirmişti. MasterChef Cemre, bu akşamki bölümde ödül oyununa katılacak. Yeni bölüm öncesinde MasterChef Cemre kimdir araştırılıyor. İşte Cemre Uyanık hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2020 19:43
Değiştirme Tarihi: 17.12.2020 19:43
MasterChef Cemre kimdir? MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en sevilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam özel bir bölümle ekrana geliyor. Geçen sezonun yarışmacıları ile bu sezonun yarışmacıları, ödül oyunu için birlikte mücadele edecek. MasterChef Cemre de bu isimlerden biri. Sosyal medyadan da takip edilen Cemre Uyanık, yeni bölümde öncesinde yine araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF CEMRE UYANIK KİMDİR?

1992 yılında doğan ve aslen Şanlıurfalı olan Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye’ye İstanbul’dan katıldı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Konaklama Yönetimi bölümünden 2015 yılında mezun olan Cemre daha sonra ise mesleğe atıldı.

Okuduğu üniversite adına pek çok yarışmaya katılan Cemre Uyanık, uluslararası yemek fuarlarında da yemek yaptı. Daha sonra ABD'ye giden Cemre bir Fransız restoranda stajına devam etti. 2018 yılında ise New York'ta farklı bir restoranda parti şefi olarak 11 ay boyunca çalıştı.

Cemre okul hayatından itibaren, Uzak Doğu mutfağına büyük ilgi duydu.