MasterChef Celal kimdir? MasterChef Türkiye 6. eleme adayı olan Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Celal, haftanın son eleme adayı oldu. Bu hafta Mavi takıma seçilen Celal Sarıgül, dokunulmazlık oyununu kaybetmeleri sonrasında yapılan oylama sonucundan en fazla oyu aldı ve eleme potasına giren son isim oldu. Peki, MasterChef Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 00:53
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 00:53
MasterChef Celal kimdir? MasterChef Türkiye 6. eleme adayı olan Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de altıncı eleme adayı Celal Sarıgül oldu. Yarışmaya Kıbrıs'tan katılan MasterChef Celal, yarışmadaki iddiasını sürdürebilmek için eleme sınavı verecek. Mavi takım ile birlikte bir haftadır mücadele veren Celal Sarıgül, beş rakibini geçip yarışmaya devam edebilecek mi merak ediliyor. Peki, MasterChef Celal kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Celal Sarıgül hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF CELAL SARIGÜL KİMDİR?

MasterChef Celal, 1994 yılında Antalya’da doğdu. Celal Sarıgül, 17 yıldır ailesi ile birlikte Kıbrıs’ta yaşamaktadır. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi.