MasterChef Celal kimdir, kaç yaşında? Celal Sarıgül nereli, ne iş yapıyor?

Celal Sarıgül, MasterChef Türkiye’nin 16 kişilik ana kadrosuna seçilen ve en çok takip edilen yarışmacılardan biri. Celal Sarıgül ile birlikte yeni sezonun yarışmacıları, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi merak ediliyor ve sorgulanıyor. MasterChef Celal Sarıgül de araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:43
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:43
MasterChef Celal kimdir, kaç yaşında? Celal Sarıgül nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılarından biri de Celal Sarıgül. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Celal Sarıgül, final turunun ikinci grubunda verdiği mücadele sonunda önlüğü kazanmıştı. Celal Sarıgül ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Kaptanlık oyununu kim kazanacak, takımlar nasıl oluşacak merakla beklenirken MasterChef Celal kimdir sorgulanıyor. Peki, MasterChef Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACISI CELAL SARIGÜL KİMDİR?

Celal Sarıgül, 26 yaşında. Aşçı. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi.

MasterChef Türkiye'de Mehmet Şef, yarışmacının hızını görmek için Danilo şefi müşteri olduğunu ve sipariş verdiğini söyleyerek bir mizansen ortaya koydular. İzleyenleri güldüren bu anlar, Celal Sarıgül için tam bir MasterChef sınavı oldu. Celal Sarıgül, restoranlarda baskı altında çalıştığını ve bu olayın kendisini daha çok motive ettiğini belirtti.

Celal Sarıgül, Cafe De Paris Soslu Bonfile yaparak çıktığı MasterChef 2020 ilk turunda üç şeften de evet oyu almayı başardı ve ikinci tura çıktı.