MasterChef Berker kimdir? Haftanın ilk eleme adayı olan Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Berker, yeni haftanın ilk eleme adayı oldu. Bu hafta Kırmızı takıma seçilen MasterChef Berker, takımının dokunulmazlığı kaybetmesi sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan arkadaşı tarafından eleme potasına gönderildi. Peki, MasterChef Berker kimdir? Berker Başmanav kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 23:43
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 23:43
MasterChef Berker kimdir? Haftanın ilk eleme adayı olan Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef 2020 yarışmacılarından olan Berker Başmanav, programda yükselen grafiği ile dikkat çekiyor. Bu akşam yapılan dokunulmazlık oyununu takım olarak kaybeden MasterChef Berker, arkadaşı tarafından eleme potasına gönderildi ve böylece haftanın ilk eleme adayı oldu. 24 yarışmacı hakkındaki bilgiler, MasterChef izleyiciler tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı. MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.