MasterChef Berker kimdir? Haftanın 6. eleme adayı Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de yedeklerden katılan Berker Başmanav, bu haftanın son eleme adayı oldu. MasterChef'te final turunda son ikiye birçok defa kalan fakat bir türlü geçemeyen Berker, yarışmaya iki hafta önce yedeklerden girmeyi başardı. Bu hafta, Kırmızı takıma seçilen MasterChef Berker, altıncı eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 00:52
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 00:52
MasterChef Berker kimdir? Haftanın 6. eleme adayı Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. MasterChef'e üçüncü hafta dahil olan Berker Başmanav, bu hafta kırmızı takımda kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girdi. Eleme adaylarından biri olması ile birlikte MasterChef Berker'in hayat hikayesi merak edilmeye başlandı. Peki, MasterChef Berker Başmanav kimdir?

MASTERCHEF BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı. MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.