MasterChef Berker kimdir? Eleme adayı olan Berker Başmanav aslen nereli, ne iş yapıyor, kaç yaşında?

MasterChef Berker, bu hafta eleme potasına girmekten kurtulamadı. MasterChef Türkiye’ye yedeklerden katılan Berker Başmanav, bu hafta Kırmızı takıma seçilmiş, bireysel dokunulmazlığı kazanan tarafından eleme adayı olarak gösterilmişti. Eleme gecesi öncesi izleyiciler tarafından merak edilen MasterChef Berker Başmanav hakkındaki bilgiler haberimizde. Peki, MasterChef Berker kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 11.10.2020 19:49
Değiştirme Tarihi: 11.10.2020 19:49
MasterChef Berker kimdir? Eleme adayı olan Berker Başmanav aslen nereli, ne iş yapıyor, kaç yaşında?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam Berker Başmanav, eleme potasından çıkmak için mücadele edecek. Sekizinci haftada Kırmızı takımda mücadele eden MasterChef Berker, haftanın 3. eleme adayı olmuştu. İzleyiciler, yeni bölüm öncesinde Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, aslen nereli soruları ile onu araştırmaya başladı. İşte MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Berker Başmanav hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı. MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.