MasterChef Berker kimdir? Berker Başmanav kaç yaşında ve nereli?

Berker Başmanav kimdir? MasterChef Türkiye son bölümü ardından izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri de bu oldu. MasterChef Türkiye'ye yedeklerden katılarak kadroya dahil olan MasterChef Berker'İn eleme adayı olmasıyla birlikte onun nereli olduğu, kaç yaşında olduğu ve neler yaptığı, kısacası hayatıyla ilgili detaylar merak edilmeye başlandı.  Peki, MasterChef Berker kimdir? Berker Başmanav kaç yaşında, nereli? 

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 00:14
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 00:14
MasterChef Berker kimdir? Berker Başmanav kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros, MasterChef Berker'i eleme adayı olarak belirledi. Bu gelişme sonrası MasterChef Berker ile ilgili bilgiler merak edilmeye başlandı. Peki MasterChef Berker kimdir? Kaç yaşında ve nereli? 

MASTERCHE BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

23 Ekim 1996, Sakarya/Hendek doğumlu Berker Başmanav; ilköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından İstanbul'da uluslararası asçılık eğitimi almak için doğduğu yerden ayrılarak yeni bir hayatın kapısını aralamıştır. MasterChef Berker başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur. 

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bululnan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.