MasterChef Berker Başmanav kimdir? Haftanın 3. eleme adayı MasterChef 2020 yarışmacısı Berker Başmanav nereli?

MasterChef Berker Başmanav, bu akşam yapılan dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girdi. TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen MasterChef 2020’de bu hafta Kırmızı takıma seçilen Berker Başmanav, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 23:49
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 23:49
MasterChef Berker Başmanav kimdir? Haftanın 3. eleme adayı MasterChef 2020 yarışmacısı Berker Başmanav nereli?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. MasterChef 2020’nin sekizinci haftasında kaptan Ebru tarafından Kırmızı takımına seçilen Berker Başmanav, bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında arkadaşı tarafından eleme potasına gönderdi. Eleme adayı olması sonrasında MasterChef izleyicileri tarafından Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorular ile sorgulanmaya başlandı. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı Berker Başmanav hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı. MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.