MasterChef Batuhan kimdir? MasterChef 2019 yarışmacısı Batuhan Bayır kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Batuhan, bu akşam ödül oyununa konuk olarak katılacak. MasterChef 2019’da Batuhan Bayır sezonu beşinci olarak bitirmişti. MasterChef Batuhan, bu akşamki bölümde ödül oyununa katılacak. Yeni bölüm öncesinde MasterChef Batuhan kimdir araştırılıyor. İşte Batuhan Bayır hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2020 19:59
Değiştirme Tarihi: 17.12.2020 19:59
MasterChef Batuhan kimdir? MasterChef 2019 yarışmacısı Batuhan Bayır kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en sevilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam özel bir bölümle ekrana geliyor. Geçen sezonun yarışmacıları ile bu sezonun yarışmacıları, ödül oyunu için birlikte mücadele edecek. MasterChef Batuhan de bu isimlerden biri. Sosyal medyadan da takip edilen Batuhan Bayır, yeni bölümde öncesinde yine araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Batuhan Bayır kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF BATUHAN BAYIR KİMDİR?

Batuhan Bayır, 22 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 2015 Le Cordon Bleu İstanbul'da Diplome de Cuisine eğitimini tamamladıktan sonra İzmir Alaçatı'da Atelier-Kemal Demirasal'da 6 ay çalıştı ve İstanbul Alancha restauranta geçiş yaptı.

Yaklaşık 3 yıldır İstanbul Alancha restaurantında çalışan genç yarışmacı, aynı zamanda son 2 senedir Alancha'nın üst katında bulunan House of Brothers kulübünde şeflik yapıyor. Deniz kıyısında doğup büyüdüğü için deniz ürünlerini fazla tercih ediyor. Yemek pişirirken taze ve yerel ürünler kullanmayı seviyor. Bir süre daha Türkiye'de ve dünyada gezmek ve yerel lezzetler keşfetmek istiyor.