MasterChef Batuhan kimdir? Batuhan Bayır kaç yaşında, nereli? 

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2019 20:02
Değiştirme Tarihi: 20.12.2019 20:02

MasterChef Türkiye'de son beşe kalmayı başaran Batuhan Bayır, bu akşam eleme gecesinde mücadele edecek. MasterChef Batuhan, eleme oyunu ile finale kalmak için iki arkadaşı ile yarışacak. Peki, MasterChef Batuhan Bayır kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? 

MasterChef Batuhan, sevilen yarışmanın bu akşam ekrana gelecek eleme oyununda yer alacak. Eleme gecesinde Batuhan, iki arkadaşı ile kıyasıya bir yarışa girecek ve son dörde adını yazdırmaya çalışacak. MasterChef takipçileri, Batuhan Bayır kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir araştırmaya başladı. İşte Batuhan Bayır hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF BATUHAN BAYIR KİMDİR?

MasterChef 2019'un en genç yarışmacılarından olan Batuhan Bayır, 22 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 2015 Le Cordon Bleu İstanbul'da Diplome de Cuisine eğitimini tamamladıktan sonra İzmir Alaçatı'da Atelier-Kemal Demirasal'da 6 ay çalıştı ve İstanbul Alancha restauranta geçiş yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaklaşık 3 yıldır İstanbul Alancha restaurantında çalışan genç yarışmacı, aynı zamanda son 2 senedir Alancha'nın üst katında bulunan House of Brothers kulübünde şeflik yapıyor. Deniz kıyısında doğup büyüdüğü için deniz ürünlerini fazla tercih ediyor. Yemek pişirirken taze ve yerel ürünler kullanmayı seviyor. Bir süre daha Türkiye'de ve dünyada gezmek ve yerel lezzetler keşfetmek istiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.